•   Print Squads
  • × This squadding page is for informational purposes only.
    If you are shooting this match please see your personal match management page to squad.
    Hover over names to see their Division and Class if applicable.
    SBSC Handgun NGPSA League 1 17 squads
    Stage 1 - Saturday 1
    Brendon Koch
    Juanita Oxford May
    Jl Roodt
    Shaun Booyens
    Eugene Louw
    Ricky Gericke
    Anthony Kruger
    Gerhard Siebert
    Marco Botha
    Jonathan Van Der Walt
    Fudge Van Wyk
    Herman Combrink
    Stage 2 - Saturday 2
    Henri Jonker
    Piero Cupido
    Alex Aj Wilding
    Chris Brandt
    Mandy A.l. Wilding
    Gerhard Labuschagne
    Leandre Roux
    Heindrich Conradie
    Pieter De Nysschen
    Gys Prinsloo
    Koos Van Niekerk
    Tinus Pretorius
    Stage 3 - Saturday 3
    Nico Van Vuuren
    Christo Van Zyl
    Magdalena Wa Van Zyl
    Jean-Pierre De Meillon
    Herman Haasbroek
    Herman Potgieter
    Deon Potgieter
    John Gildenhuys
    Byron Van Heerden
    Richard Eales
    Tino Tp Van Der Schyff
    De Wet Linde
    Stage 4 - Saturday 4
    James Flannigan
    Nick Flannigan
    Hennie Moulder
    Brad Henstock
    Dirk Du Plessis
    Mark Atkins
    Wayne Hammond
    Lionel Marks
    Nathan Hoy
    Susan Kotze
    Yutin Chu
    Nick Smuts
    Stage 5 - Saturday 5
    Hein Kruger
    Henri Larkins
    Hannes Meintjes
    Robyn Evans
    Mervyn Evans
    Gerrie Nel
    Gary Buchler
    Gerhard Riekert
    Empty
    David Fourie
    Nico Celliers
    Guy Simpson
    Stage 6 - Saturday 6
    Jacques Du Toit
    Francis Van Ravenswaay
    Johann Haefele
    Johan Wheeler
    Carlo Belletti
    Tiaan Steyn
    Generaal Denis Earp
    Joel Cohen
    Dannhauser Muller
    Johannes H Becker
    Jacques Louw
    Carel Venter
    Stage 7 - Saturday 7
    Pieter Pb Janse Van Rensburg
    Michael Ml Lindeque
    Jaco Reynders
    Renier Reynders
    Enrico Galetti
    Sasha-Lee Du Plessis
    Garrett Evans
    Werner Van Niekerk
    Jacques Swanepoel
    Kevin Koster
    Bruno Canosa
    Albert Wöcke
    Stage 8 - Saturday 8
    Glen Kruger
    Wanda Zama
    Andy Charalambos
    George Evans
    Rossouw Toerien
    Tony Rodrigues
    Sebella O'donovan
    Sean Michael O'donovan
    Marius Lamprecht
    Navarre Muller
    Jonathan Van Graan
    Wayne Hardie
    RO's Only - Friday 10
    Craig D Da Silva
    Johan Coertze
    Joggie Prinsloo
    Johan Kemp
    Chené Van Der Merwe
    Albert Van Herk
    Deon Labuschagne
    Hannes Enslin
    Anton Du Preez
    Renier Joubert
    Daan Kemp
    Mariette Hecht
    Stage 1 - Sunday 11
    Gary Meyer
    Empty
    Pierre Radley
    Markus A Borgenheimer
    Jaco Rademeyer
    Ian Bester
    James Simon
    Paul Claassen
    Francois Venter
    Pieter Venter
    Jurgens Schoeman
    Onnie Kok
    Stage 2 - Sunday 12
    John Craig Aspden
    Jan Schoeman
    Lynn Aspden
    John Brent Aspden
    Koos Smit
    Otto Hecht
    Darryl Flannigan
    Sean Flannigan
    Lionel Marks Visitor
    Michel Marks
    André Van Tonder
    Freddie Labuschagne
    Stage 3 - Sunday 13
    Billy Egleton
    Andre Du Preez
    Empty
    Niel Van Niekerk
    James Macintosh
    Garrick Bassil
    Nilan Rampershad
    Basie Bothma
    Leeor Bothma
    Kevin Venton
    Dion Stead
    J.a. (Ian) Venter
    Stage 4 - Sunday 14
    Eurika Du Plooy
    Marie Victor
    Pieter Conradie
    Lei Cheng
    William (One Speed) De Jager
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Stage 5 - Sunday 15
    Francois Muller
    Gerald Hong
    Jarrid Gilfillan
    Remy Ki
    Tyrel Ki
    Terrence Ki
    Donald Dm Bokkelkamp
    Colin, Cg Bowles
    Colin De Souza
    Renier Everts
    David Twiss
    Konrad Van Der Merwe
    Stage 6 - Sunday 16
    Thomas Montgomery
    Hubert Montgomery
    Rassool Solomon
    Yolandi Montgomery
    Pieter Bouwer
    Eugene Katzke
    Kirsty Bohler
    Kenny Van Der Merwe
    Henno Terblanche
    Grant Cachia
    Walter Dajee
    Maciek Michalski
    Stage 7 - Sunday 17
    Allen Boman
    Johan Van Heerden
    Cruy Cruywagen
    Corrie Grove
    Cliff Goosen
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Stage 8 - Sunday 18
    Albert Wessels
    Jaco Daffue
    Malcolm Smith
    Frikkie Streicher
    Adrian Rosslee
    Neil Hunter
    Justin Bohler
    Johan Davel
    Daniel Matic
    Riaan Du Plessis
    Luqmaan Booley
    Montenique T Booley
    Tazio Resca
    SBSC League RO squad 2 1 squad
    RO Extra Squad 19
    Ivan H Herridge
    Blackie Swart
    Jacobus Daniel Oosthuizen
    Burnie Nawn
    Sarel Crause
    Jan Hendrik Kleynhans
    Jan Adrian Oberholzer
    Pieter Smith
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty

    If a name does not disappear in the old squad after moving the shooter to the new squad, reload this page.

    Page refresh in