•   Print Squads
  • × This squadding page is for informational purposes only.
    If you are shooting this match please see your personal match management page to squad.
    Hover over names to see their Division and Class if applicable.
    SOSC squadding 18 squads
    Stage 1 Sat Squad 1
    Carl Brandt
    Chris Brandt
    Pieter De Nysschen
    Jaco De Wet
    David Fourie
    Charles Van Wyk
    Theunis Tc Botha
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Stage 2 Sat Squad 2
    Herman Combrink
    James Simon
    Ian Bester
    Jaco Rademeyer
    Herman Haasbroek
    Empty
    Clifford Goosen
    Sheila Rosslee
    Adrian Rosslee
    Sean Swarts
    Gerhard Riekert
    Urbyn Breytenbach
    Stage 3 Sat Squad 3
    Abraham Jansen Van Vuuren
    Mark Atkins
    Hennie Moulder
    Wayne Hammond
    Johan Coertze
    Malcolm H Christie
    Yutin Chu
    Deon Labuschagne
    Schalk Du Plessis
    Garth Nel
    Tanja Hoffman
    Peet Pc Delport
    Stage 4 Sat Squad 4
    Terrick Naude
    Corne Roos
    Garrett-John Evans
    Sasha-Lee Du Plessis
    Gordon Du Plessis
    Piero Cupido
    Kiko Cupido
    Marco Olori
    Ivan H Herridge
    Onnie Kok (Snr)
    Onnie Kok
    Dirk Ras
    Stage 5 Sat Squad 5
    Frik Truter
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Stage 6 Sat Squad 6
    Mervyn Evans
    Robyn Evans
    Ricky Gericke
    Henri Larkins
    Hein Kruger
    Andre Van Rooyen
    Hannes Meintjes
    Leandre Roux
    Gary Buchler
    Dirk Pelser
    Ian Mclaren
    Nilan Rampershad
    Stage 7 Sat Squad 7
    Renier Reynders
    Gary Meyer
    Enrico Galetti
    Jaco Reynders
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Stage 8 Sat Squad 8
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    RO ONLY Sat 9
    Craig D Da Silva
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    RO ONLY Sun 10
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Stage 1 Sun Squad 11
    Brendon Koch
    Jl Roodt
    Corne Van Driel
    Juanita Oxford May
    Shaun Booyens
    Jm Myburgh
    Eugene Louw
    Dario Perotta
    Francois Van Wyk
    Robert Young
    Empty
    Empty
    Stage 2 Sun Squad 12
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Stage 3 Sun Squad 13
    Kevin Venton
    Billy Egleton
    Andre Du Preez
    Niel Van Niekerk
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Stage 4 Sun Squad 14
    Riaan Du Plessis
    Albert Wessels
    Francois Muller
    Malcolm P Smith
    Paul Claassen
    Cisca Swanepoel
    Gerald Hong
    Adrian Rosslee
    Gerhard (Vis) Riekert
    Marcia Resca
    Tazio Resca
    Herman Potgieter
    Stage 5 Sun Squad 15
    Terrence Ki
    Tyrel Ki
    Chené Van Der Merwe
    Jose Pereira
    Leon Myburgh
    Allen Boman
    Clifford 2 Goosen
    Richard Eales
    Remy Ki
    Colin Bowles
    Empty
    Empty
    Stage 6 Sun Squad 16
    Terrick 2 Naude
    Eurika Du Plooy
    Marie Victor
    James Macintosh
    Jacques Swanepoel
    Justin Bohler
    Henno Terblanche
    Lyle Plescia
    Sebella O'donovan
    Jj Kriel
    Susan Kriel
    Lize Snyman
    Stage 7 Sun Squad 17
    Grant Cachia
    Dylan Henstock
    Thomas Montgomery
    Yolandi Montgomery
    Brad Henstock
    Hubert Montgomery
    Kirsty Bohler
    Mohamed Osman
    Doreen Louw
    Pieter Bouwer
    Kenny Van Der Merwe
    Walter Dajee
    Stage 8 Sun Squad 18
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty
    Empty

    If a name does not disappear in the old squad after moving the shooter to the new squad, reload this page.

    Page refresh in